10mm Silver Square Tube Hoop Earrings - 4894
$5.12 USD /Need more than what's in stock?
13 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.44 USD /Need more than what's in stock?
94 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.09 USD /Need more than what's in stock?
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016101 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.97 USD /Need more than what's in stock?
171 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.81 USD /Need more than what's in stock?
11 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.63 USD /Need more than what's in stock?
9 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035192 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 35 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.77 USD /Need more than what's in stock?
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010734 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







