10mm Silver French Lock Hoop Earrings - 8314
$3.19 USD /Need more than what's in stock?
79 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$4.39 USD /Need more than what's in stock?
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.68 USD /Need more than what's in stock?
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011266 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.23 USD /Need more than what's in stock?
13 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035973 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.52 USD /Need more than what's in stock?
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.18 USD /Need more than what's in stock?
174 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011265 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.08 USD /Need more than what's in stock?
78 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012586 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







