Silver Wire Earrings - 6641
$3.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10011019
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.54 g
Size (w x h)
11 x 28 mm
$5.19 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
140 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 32 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.54 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006961 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 50 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.89 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








