SKU
10010942
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.32 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
1 cm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.17 USD /Need more than what's in stock?
Out of stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016108 ... 10015770 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.21 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015769 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
