Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
1.03 g
Size (w x h)
11 x 4 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.92 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031980 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.06 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036411 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.30 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036410 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.78 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.47 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
