SKU
10031986
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
0.78 g
Size (w x h)
2 x 4 mm
Chain Length
4.5 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.13 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012581 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.06 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036411 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.51 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.78 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
