Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.55 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.70 USD /Need more than what's in stock?
$4.33 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001314 ... 10001317 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.37 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006716 ... 10006698 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.94 USD $4.92 USD
/Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006692 ... 10006693 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
