SKU
10011593
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
3.5 g
Chain Length
16 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
$24.09 USD
77 in stock
$25.03 USD
92 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011597 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$26.22 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037454 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$23.53 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$24.09 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033639 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$24.09 USD
3 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011596 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$25.39 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033376 ... 10033377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Chain Length | 16 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
