SKU
10036505
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
1.02 g
Size (w x h)
11 x 9 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$7.82 USD /Need more than what's in stock?
28 in stock /Need more than what's in stock?
$8.32 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.00 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036509 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.07 USD /Need more than what's in stock?
9 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.59 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.84 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.96 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
