SKU
10011394
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
1.35 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
21 cm+ 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$9.64 USD /Need more than what's in stock?
67 in stock /Need more than what's in stock?
$9.13 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038378 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.42 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028666 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.65 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.44 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013458 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 21 cm+ 4 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.36 USD /Need more than what's in stock?
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
