SKU
10014101
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Sold As
Pairs
Weight
0.77 g
Size (w x h)
9 x 6 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
$6.29 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.57 USD /Need more than what's in stock?
91 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.38 USD /Need more than what's in stock?
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.98 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007345 ... 10007346 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.84 USD /Need more than what's in stock?
94 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001845 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.20 USD /Need more than what's in stock?
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011557 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
