With a fun enamel charm, this Wholesale Silver Heart Adjustable Ring - 15745 fits sizes 3-5, making it a delightful addition to our Heart collection
Silver Heart Adjustable Ring - 15745
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
33 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10020871
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Ring Size
Adjustable (3-5)
Sold As
Pieces
Weight
0.69 g
Size (w x h)
7 x 6 mm
$5.57 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.18 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist


Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011849 ... 10011850 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.20 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009351 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037609 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







