Silver Fox Stud Earrings - 5122
$3.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
88 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10006694
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Sold As
Pairs
Weight
0.56 g
Size (w x h)
8 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.63 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
36 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10002726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.16 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
43 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.63 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
13 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.16 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036655 ... 10036656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
123 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







