Silver Food Lover Necklace and Stud Earrings Set - 18620
$10.90 USD /Need more than what's in stock?
27 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$9.70 USD /Need more than what's in stock?
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 8, 8 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.96 USD /Need more than what's in stock?
11 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7, 6 x 11 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.39 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8, 6 x 9, 4 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.40 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9, 8 x 6, 4 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.60 USD /Need more than what's in stock?
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 6, 8 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.87 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027921 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8, 6 x 8, 7 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







