Silver Daisy Flower Stud Earrings - 7532
$4.02 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.99 USD /Need more than what's in stock?
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007938 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
182 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
67 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.02 USD /Need more than what's in stock?
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007948 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
89 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007942 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







