Silver Butterfly Pendant - 17283
$2.64 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
103 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10022923
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
0.40 g
Size (w x h)
10 x 8 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.34 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001755 ... 10001756 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.94 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.73 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
29 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.07 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032865 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







