Silver Alpaca Pendant - 1941
$2.74 USD /Need more than what's in stock?
35 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$4.72 USD /Need more than what's in stock?
147 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009881 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 35 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.56 USD /Need more than what's in stock?
180 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004984 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 36 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.02 USD /Need more than what's in stock?
703 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.56 USD /Need more than what's in stock?
43 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 36 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.68 USD /Need more than what's in stock?
284 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004983 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 36 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.35 USD /Need more than what's in stock?
751 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009553 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 30 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.41 USD /Need more than what's in stock?
143 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008894 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 40 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |





