Stay ahead of the latest trends with our wholesale 925 silver jewelry new arrivals, curated by our team of design experts. Check back daily for new releases for adult & children’s jewelry, including stud earrings, silver necklaces, stackable rings, and more. Find your next best-selling jewelry and plan your future collections with factory direct wholesale 925 silver jewelry prices from as little as $1, with a low order minimum. Build your jewelry brand today.
$7.77 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.76 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.42 USD
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.26 USD
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.16 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.04 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.32 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.59 USD
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037397 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.03 USD
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.03 USD
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037393 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.03 USD
56 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.37 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.25 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.75 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.15 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037494 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.23 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.10 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036196 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.48 USD
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.99 USD
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.50 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.92 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037566 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.87 USD
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.13 USD
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037562 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.03 USD
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.36 USD
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037561 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.86 USD
22 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037560 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.10 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.02 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.69 USD
51 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.25 USD
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.31 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.00 USD
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.97 USD
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036205 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.97 USD
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036203 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.97 USD
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$26.22 USD
57 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037454 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.38 USD
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.02 USD
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.08 USD
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.09 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |



















































