AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034979 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035328 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034383 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036090 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033742 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034599 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032098 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034664 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034645 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034657 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033876 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 17 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 16 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |




















































