

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006309 ... 10006314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008615 ... 10008616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008594 ... 10006934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009698 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009192 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010162 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009500 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009501 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009498 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008755 ... 10008757 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006555 ... 10006556 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007096 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Black Ruthenium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007103 ... 10007104 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Black Ruthenium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007539 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 24 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018599 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006025 ... 10005992 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.72 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033032 ... 10005800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005781 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 12 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003990 ... 10003991 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010607 ... 10003967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010606 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003946 ... 10003949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003930 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003900 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003828 ... 10003833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006602 ... 10003809 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD $3.72 USD
/Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015420 ... 10003790 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015184 ... 10003783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.33 USD $2.91 USD
/Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.91 USD $3.64 USD
/Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003750 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003739 ... 10003744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003727 ... 10003728 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |





















































