AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 5, 6 x 5 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010048 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6, 8 x 12 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9, 8 x 10 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6, 4 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 10 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9, 8 x 9 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8, 9 x 5 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6, 8 x 11 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010034 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 13, 10 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010033 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6, 7 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010032 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010059 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7, 6 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8, 10 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6, 10 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7, 7 x 10 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010029 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 9, 8 x 9 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 5, 9 x 10 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 8 x 7 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8, 8 x 9 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |























