AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031440 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011993 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011992 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011994 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011991 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011990 |
|---|---|
| Metal | 14 Karat Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Certification | Gold Authenticity Report |
- Sort by:
Per page
Showing all 6 results








