Metal
925 Sterling Silver , Titanium
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.96 g
Size (w x h)
17 x 6 mm
$6.10 USD $6.77 USD
/Need more than what's in stock?
$2.96 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034823 ... 10034475 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2.5 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034852 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 11.5 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.14 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036742 ... 10036743 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 3 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.26 USD /Need more than what's in stock?
1.2x61.2x8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036706 ... 10036707 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036708 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
