Silver Twisted Flower Stud Earrings - 22107
$4.92 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
16 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10033738
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.67 g
Size (w x h)
6.5 x 6.5 mm
$8.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1.80 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033231 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.86 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.99 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2.40 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







