Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.74 g
Size (w x h)
6 x 9 mm
$6.74 USD /Need more than what's in stock?
$11.53 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.93 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.39 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.80 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037355 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.99 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
