Silver Sunflower Stud Earrings - 21913
$6.01 USD /Need more than what's in stock?
56 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.71 USD /Need more than what's in stock?
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030891 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.39 USD /Need more than what's in stock?
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.23 USD /Need more than what's in stock?
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020125 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.27 USD /Need more than what's in stock?
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.90 USD /Need more than what's in stock?
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.92 USD /Need more than what's in stock?
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009094 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







