Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.35 g
Size (w x h)
3.5 x 3.5 mm
$2.73 USD /Need more than what's in stock?
$3.06 – $3.39 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014866 ... 10014292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.85 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006814 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.22 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001448 ... 10001451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.15 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.52 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029473 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.05 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033418 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
