Made to complement any jewelry collection, our Wholesale Silver Moon Stud Earrings - 4770 are crafted from high quality 925 silver. Weighing around 0.40g, each pair has a clean Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish.
Silver Moon Stud Earrings - 4770
$3.12 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
26 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010682
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Hand Polish
Sold As
Pairs
Weight
0.40 g
Size (w x h)
4 x 5 mm
$7.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.24 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010683 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010684 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.94 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







