Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.75 g
Size (w x h)
7 x 6 mm
$6.13 USD /Need more than what's in stock?
$4.98 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.49 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000366 ... 10003697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.18 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034149 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5.5 x 5.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.66 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000365 ... 10003692 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.35 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006025 ... 10005992 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013825 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
