The Wholesale Silver Ginkgo Leaf Stud Earrings - 21907 offer a classic style with a golden touch, featuring a soft 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Each pair weighs around 1.32g and is free of nickel, lead and cadmium.
Silver Ginkgo Leaf Stud Earrings - 21907
$8.98 USD /Need more than what's in stock?
62 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.80 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.56 USD /Need more than what's in stock?
92 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022005 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.41 USD /Need more than what's in stock?
44 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008251 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.70 USD /Need more than what's in stock?
22 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007418 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







