Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.48 g
Size (w x h)
11 x 9 mm
$4.82 USD /Need more than what's in stock?
$2.67 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038446 ... 10037870 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.11 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038453 ... 10037914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.74 USD /Need more than what's in stock?
34 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.92 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038454 ... 10037916 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.74 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023575 ... 10024069 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
