Silver Dog Stud Earrings - 18106
$4.40 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
54 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10024177
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.58 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
$3.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
168 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014864 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
83 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
116 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.30 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.06 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







