These Wholesale Silver Cross Stud Earrings - 21980 have a modern design with a durable 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Ideal for everyday wear, each pair has a weight of only 0.39g.
Silver Cross Stud Earrings - 21980
$3.34 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.42 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.48 USD /Need more than what's in stock?
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001682 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.24 USD /Need more than what's in stock?
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.04 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008976 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.85 USD /Need more than what's in stock?
247 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011461 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.45 USD /Need more than what's in stock?
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







