Silver Cross Screw Back Earrings - 6284
$4.43 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
48 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10008360
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Hand Polish
Sold As
Pairs
Weight
0.5 g
Size (w x h)
5 x 7 mm
$5.66 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.57 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036822 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.45 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036825 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







