Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.59 g
Size (w x h)
6 x 8 mm
$3.83 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.46 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036655 ... 10036656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.12 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.78 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.13 USD /Need more than what's in stock?
81 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
