Featuring a lightweight design that weighs only 0.54g, the Wholesale Silver Bow Stud Earrings - 21234 go well with any modern collection. Each pair has a nice Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish.
Silver Bow Stud Earrings - 21234
$3.66 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10032367
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Hand Polish
Sold As
Pairs
Weight
0.54 g
Size (w x h)
8 x 7 mm
$6.86 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.99 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.48 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
150 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031966 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.86 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
93 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030002 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







