Our Wholesale Silver Ball Stud Earrings - 12808 are perfect for continuous use, weighing 0.62g and made from 925 sterling silver with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. A flexible choice for any collection.
Silver Ball Stud Earrings - 12808
$4.47 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.05 USD /Need more than what's in stock?
33 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.80 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.99 USD /Need more than what's in stock?
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.14 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000942 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.41 USD /Need more than what's in stock?
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014738 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.40 USD /Need more than what's in stock?
54 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010959 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







