Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.48 g
Size (w x h)
4.5 x 4.5 mm
$4.08 USD /Need more than what's in stock?
$2.23 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000530 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.52 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001634 ... 10000914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.36 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022014 ... 10000902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.97 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007091 ... 10006873 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.18 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000891 ... 10000892 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.23 USD /Need more than what's in stock?
240 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
