Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.32 g
Size (w x h)
2 x 2 mm
$2.76 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031527 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.17 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034924 ... 10007111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.19 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006358 ... 10001480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.04 – $2.55 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003789 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010420 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
