Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.28 g
Size (w x h)
2 x 2 mm
Hoop Size
1.7 x 12 mm (External Diameter)
Chain Length
4.5 cm
Chain Thickness
1.00 mm
$10.90 USD /Need more than what's in stock?
$9.48 USD /Need more than what's in stock?
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031274 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.16 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.70 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 3 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.20 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033641 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.06 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028702 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
