Crafted with care, the Wholesale 1.5mm Silver Ball Stud Earrings - 4883 features a lightweight, minimal structure with a polished 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. Perfect for both bold and classic looks.
1.5mm Silver Ball Stud Earrings - 4883
$3.05 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
23 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010723
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.36 g
Size (w x h)
1.5 x 1.5 mm
$2.69 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.36 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
86 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.94 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
50 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.24 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
55 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







