This adjustable Wholesale Silver Opened Toe Ring - 8210 features stunning Cubic Zirconia stones and weighs around 0.61g. Each piece has a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish and is suitable for all occasions.
Silver Opened Toe Ring - 8210
$4.81 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
- |
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.61 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
Band Width
1 mm
$5.75 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.78 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist


Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030429 ... 10010470 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.83 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.11 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist


Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013595 ... 10010504 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.89 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010497 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 11 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |










