Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
1.31 g
Size (w x h)
10 x 5 mm
Band Width
1.1 mm
$9.81 USD /Need more than what's in stock?
$5.77 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023998 ... 10023999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.21 USD /Need more than what's in stock?
8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.89 USD /Need more than what's in stock?
7
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 17 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.18 USD /Need more than what's in stock?
7
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
78
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035471 ... 10035472 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.93 USD /Need more than what's in stock?
8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
