Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
1.23 g
Size (w x h)
8 x 7 mm
Band Width
1.2 mm
$8.64 USD /Need more than what's in stock?
$6.25 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008422 ... 10008423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.05 USD /Need more than what's in stock?
68
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028911 ... 10028204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.51 USD /Need more than what's in stock?
8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.89 USD /Need more than what's in stock?
7
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 17 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.18 USD /Need more than what's in stock?
7
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.01 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10024209 ... 10024049 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
