Silver Infinity Pendant - 4194
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
100 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.36 USD /Need more than what's in stock?
128 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 45 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.71 USD /Need more than what's in stock?
703 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.14 USD /Need more than what's in stock?
190 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009882 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 50 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.96 USD /Need more than what's in stock?
143 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008894 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 40 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.36 USD /Need more than what's in stock?
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rose Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 45 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.47 USD /Need more than what's in stock?
549 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004985 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 45 cm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.41 USD /Need more than what's in stock?
200 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Chain Length | 45 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |





