7mm Plain Nose Ring - 20065
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
278 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$0.57 USD /Need more than what's in stock?
105 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.82 USD /Need more than what's in stock?
566 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
110 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030618 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.45 USD /Need more than what's in stock?
253 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.88 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.82 USD /Need more than what's in stock?
634 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







