3mm Star Glass Silver Nose Stud - 18450
$0.55 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
5 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10027591
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Glass
Sold As
Pieces
Weight
0.10 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Min. Order of 5 Pcs
MIN. ORDER OF 5 Pcs
$0.60 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 8 Pcs
MIN. ORDER OF 8 Pcs
$0.56 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 7 Pcs
MIN. ORDER OF 7 Pcs
$0.61 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 10 Pcs
MIN. ORDER OF 10 Pcs
$1.01 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038175 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 8 Pcs
MIN. ORDER OF 8 Pcs
$0.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038578 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 8 Pcs
MIN. ORDER OF 8 Pcs
$0.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







