Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
0.12 g
Size (w x h)
3.50 x 3.50 mm
$0.72 USD /Need more than what's in stock?
$0.34 – $0.43 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031083 ... 10028861 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.48 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031085 ... 10027572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.61 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.61 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012021 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.48 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031081 ... 10027593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.60 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
