2mm Silver Ball Nose Stud - 18501
$0.67 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
40 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10027848
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
0.08 g
Size (w x h)
2 x 2 mm
Min. Order of 7 Pcs
MIN. ORDER OF 7 Pcs
$0.61 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 5 Pcs
MIN. ORDER OF 5 Pcs
$0.60 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 10 Pcs
MIN. ORDER OF 10 Pcs
$0.63 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
259 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 10 Pcs
MIN. ORDER OF 10 Pcs
$0.62 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
270 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000668 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 10 Pcs
MIN. ORDER OF 10 Pcs
$0.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
149 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000666 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
Min. Order of 10 Pcs
MIN. ORDER OF 10 Pcs
$0.73 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
294 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011428 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







