10mm Silver Twisted Continuous Ring - 7316
$1.34 USD /Need more than what's in stock?
307 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$0.72 USD /Need more than what's in stock?
118 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.94 USD /Need more than what's in stock?
202 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.9 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
1386 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.00 USD /Need more than what's in stock?
1333 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.88 USD /Need more than what's in stock?
335 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009699 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.9 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.04 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







